Czyt-NIK. Czyta Najlepsze Interesujące Książki

Czyt-NIK istnieje od 2017 roku i nieustannie stara się promować czytelnictwo, przedstawiając najnowsze pozycje książkowe polskich i zagranicznych autorów, nie ograniczając się w żadnych ramach gatunkowych. Na blogu znajdą swoje miejsce książki wyjątkowe, które zasługują na szczególną uwagę i którym warto poświęcić czas w tej zagonionej rzeczywistości. Poza recenzjami na blogu znaleźć można wywiady z inspirującymi autorami oraz relacje z wydarzeń literackich. Zapraszam na bloga Czyt-NIK, którego prowadzą Tomasz Kosik i Tatiana Duda-Kosik. Znajdziemy tam wiele ciekawych informacji o najnowszych publikacjach, ciekawe recenzje, zapowiedzi wydarzeń. Dla miłośników książek to strona, którą z pewnością powinni odwiedzić.

Bloga prowadzą Tomasz Kosik - bytomianin, z wykształcenia socjolog oraz doradca zawodowy. Z zawodu trener pracy w Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Bytomiu. W wolnym czasie pochłania książki w nieograniczonych ilościach, dzieląc się swoimi wrażeniami z lektury na łamach autorskiego bloga. Bloga takze prowadzi Tatiana Duda-Kosik z zamiłowania matematyczka, która zainicjowała powstania bloga.

Na Czyt-NIKu znajdziemy nie tylko recenzje najnowszych książek, wywiady, ale także zapowiedzi ciekawych wydarzeń i informacje ze świata książek. Polecam nie tylko stronę Czyt-NIK ale równiez fanpage Czyt-NIK na Facebooku, gdzie odnajdziemy codziennie ciekawe publikacje książkowe polecane przez autorow bloga.