Redakcja

Witam wszystkich na moim blogu!

Urodziłem się, mieszkam i pracuję w Bytomiu. Historia to moja pasja, która towarzyszy mi od kilkunastu lat. Studiowałem historię o specjalności Archiwistyka na Uniwersytecie Śląskim, zdobywając w 2007 roku tytuł zawodowy magistra.

Mimo, że obecnie nie pracuje w swoim zawodzie, pasji nie porzuciłem. Wciąż zgłębiam tajemnice i ciekawostki historii. Bloga zacząłem pisać, chcąc się podzielić z Wami moimi przemyśleniami na tematy historyczne, wśród których dominować będą te związane z dziejami Polski oraz Europy.

Mój Historyczny Blog poświęcony jest nie tylko dziejom Polski i Europy. To także zapowiedzi książek, recenzje publikacji historycznych oraz prezentacje ciekawych miejsc w naszym kraju, które warto zobaczyć i zwiedzić. Portal ma na celu również popularyzację historii jako nauki humanistycznej i zachęcenie Was do "podróży w przeszłość", gdzie wciąż tkwią nieodkryte tajemnice, zagadki i sekrety historii.

Zapraszam do lektury.

Każda osoba korzystająca z portalu "Mój Historyczny Blog" powinna zapoznać się z załączonym poniżej Regulaminem portalu.

Kontakt z portalem "Mój Historyczny Blog"

Mail: redakcja@mojhistorycznyblog.pl lub mojhistorycznyblog@gmail.com

Portal historyczny "Mój Historyczny Blog" został wpisany przez Sąd Okręgowy w Katowicach, Wydział I Cywilny w dniu 5 lipca 2016 r. do rejestru dzienników i czasopism pod poz. Pr. 2816.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Redaktor "Mojego Historycznego Bloga"

Tomasz Sanecki

Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z portalu historycznego "Mój Historyczny Blog"