Zapraszam na wykład - Sekrety rodzinne Adolfa Hitlera

Co ukrywał i czego bał się jeden z największych zbrodniarzy XX wieku – Adolf Hitler. Dlaczego tak mało wiemy o rodzicach, pochodzeniu i rodzeństwie przywódcy III Rzeszy Niemieckiej? Zagłębiając się w rodzinne życie Adolfa Hitlera odkrywamy mroczną tajemnicę jego familii.

Hitler do końca swoich dni obawiał się, że prawda o jego rodzinie wyjdzie na jaw i zburzy jego mit – nieomylnego i pozbawionego wad przywódcy narodu niemieckiego. Führer III Rzeszy Niemieckiej za wszelką cenę chciał ukryć prawdę o swojej rodzinie – nie tylko o rodzicach, ale również o przyrodnim bracie – bigamiście oraz bratanku, który nie tylko oddał swoje usługi wywiadowi amerykańskiemu i służył w armii Stanów Zjednoczonych, ale szantażował Hitlera wyjawieniem prawdy o rodzinie.

Zapraszam w piątek, 13 kwietnia o 17.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej /Plac Jana III Sobieskiego 3/ na prelekcja poświęconą sekretom i życiu rodzinnemu Adolfa Hitlera. Podczas wykładu nie tylko poznacie prawdę o rodzicach Adolfa Hitlera, ale również dlaczego jego ojciec dokonał zmiany nazwiska fałszując dokumenty, a Hitler po dojściu do władzy nakazał prowadzić potajemne dochodzenie dotyczące jego pochodzenia?

Podczas prelekcji poznają Państwo również wiele ciekawostek związanych nie tylko z rodzinnym życiem Hitlera. Będzie o ukrywanej przed wszystkimi chorobie i innych problemach zdrowotnych Führera, zażywanych przez niego lekach oraz jego niecodziennych nawykach żywieniowych.

Wstęp Wolny!