Myślisz o wydaniu własnej książki? Skorzystaj z Ridero!

Ridero, to Inteligentny System Wydawniczy dla niezależnych autorów, który pozwala w ciągu kilku minut na bezpłatne przekształcenie tekstu /np. z pliku Word’a/ w prawdziwą książkę w formacie elektronicznym i/lub w formie drukowanej z możliwością jej sprzedaży w księgarniach internetowych.

Po włosku słowo „ridero” oznacza „będę się śmiać”. Pisanie książki może być dla autora ciężką pracą, lecz dzięki Ridero proces przekształcenia tekstu w gotową książkę i rozpowszechniania jej wśród czytelników staje się szybki, łatwy i przyjemny. Ridero umożliwia autorowi skupienie się na tym, co najważniejsze — twórczym i starannym przygotowaniu tekstu. Ridero działa już od czerwca 2013 roku i na całym świecie skorzystało z niego ponad 55 tysięcy autorów. Ty również możesz do nich dołączyć!

Nic prostego. Jeśli napisałeś swoją własną książkę, artykuły lub opowiadania możesz je wydać w Ridero. Autor, czyli ty decydujesz o wszystkim – liczbie stron książki, okładce, druku czarno – białym lub kolorowym, a także rodzaju oprawy. Wystarczy, że skorzystać z Ridero, gdzie dowiesz się wszystkiego, co trzeba zrobić, aby wydać swoją własną książkę!

System Ridero umożliwia więc każdemu z nas wydanie własnej książki. Co ważne, za ich pośrednictwem możemy poprosić o nadanie naszej książce numeru ISBN. Ponadto wybierając tą formę publikacji nie tylko możesz wydrukować swoją książkę, ale również umieścić ją w ponad 200 księgarniach internetowych za pośrednictwem Ridero. Szeroką dystrybucję książki zapewnia Ridero, jak również to od autora zależy ile zarobisz za swoją publikację, którą przekażesz do internetowej księgarni.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące wydania swojej publikacji skorzystaj z poniższych artykułów zamieszczonych na stronie Ridero. Być może ułatwią ci podjęcie decyzji, że warto skorzystać z tej możliwości i opublikować tam swoją książkę.

Ridero - Twoja książka w ponad 200 księgarniach internetowych

Ridero - Sprzedaż ze strony książki - nowa usługa Ridero

Ridero - Druk na żądanie. Rewolucyjna fortma sprzedaży

Ridero - Sprawdź jakość naszego druku

Ridero - Inteligentny System Wydawniczy

Szczególnie Polecam!!!